Menu

A+ A A-

ЗБІР ВІДПРАВЦЬОВАНИХ БАТАРЕЙОК В «АПЕЛЬМОНІ" !

Важко уявити сучасну людину, що не використовує портативну техніку: ноутбуки, мобільні телефони, інструменти і багато інших прилади, які живляться від акумуляторів і батарей. Батарейки стали практично незамінними помічниками людства.

Не всі знають, яку небезпеку таять в собі ці маленькі помічники людства. Акумулятори і батарейки містять в собі такі важкі метали, як ртуть, свинець, кадмій і нікель. При використанні батарейок за призначенням, вони не представляють ніякої загрози для здоров'я людини, але викинуті зі звичайними побутовими відходами, несуть загрозу для навколишнього середовища. Також ні в якому разі не можна спалювати відпрацьовані елементи живлення. Важкі метали не перегорають, а випаровуються і потім потрапляють в грунт у вигляді опадів.

Батарейка, потрапляючи на звалище, руйнується і в грунт потрапить кадмій, свинець і нікель. Вони проникають у ґрунтові води, а потім і в найближчі водойми. Ці важкі метали, потрапляючи в організм людини, навіть в мінімальній кількості, накопичуються, і з часом починає вражати нирки, нервову систему і кісткові тканини.

Мережа магазинів «Апельмон» піклуючись про навколишнє середовище і здоров'я мешканців Запоріжжя, запустили програму збору і відправки відпрацьованих акумуляторів і батарей на утилізацію. У кожному магазині нашої мережі встановлена ​​спеціальна урна для збору використаних батарей. Кожен бажаючий може стати більш свідомим жителем Планети і утилізувати старі батарейки!

Наступного разу, вирушаючи в Апельмон за покупками, захопіть з собою старі батарейки і опустіть їх в спеціальну урну.

 

Давайте разом зробимо світ чистішим!

Наверх

Гаряча лінія:

0800-40-50-30

 

Центральний офіс

Вул. Патріотична, 86

+38 (061) 233-21-02